Press ESC to close

Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Hilal Çelikkol Kara tarafından kaleme alınan Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 19.5 cm ebatındadır. Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 kitabını 9789752698994 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 pdf oku indir.

Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 pdf indir

Peygamber Efendimizin ilk kızıydı. Birbirlerini çok seven dört kız kardeşin en büyüğüydü. Rukiye, Ümmü Gülsüm ve Fatıma’nın ablasıydı.
Peygamberimiz hem onu hem de diğer kızlarını çok sever, yeri geldikçe “Kız babasıyım” diye övünürdü.
Hz. Zeynep, kişiliği ve terbiyesiyle herkesi kendisine hayran bırakan bir hanımefendiydi. İnsanları iyiliğe çağıran bir peygamber kızıydı. İnançlı, sabırlı ve kuvvetli bir hanımdı. Hayırlı bir evlattı.
Vahyin gelişini ilk öğrenenlerden ve ilk iman edenlerdendi. Peygamber Efendimizin yaşadığı tüm sıkıntıların da en yakın şahidiydi. Ve onun en mühim destekçilerindendi. Müşriklerin kötülüklerine karşı hep babasının yanındaydı. Onu teselli etmek, ona yardımcı olmak için elinden geleni yapardı.
Hz. Zeynep, her zorluğa katlanan vefalı bir eş, fedakâr bir anneydi. İnancı uğruna, senelerca eşinden ayrı kaldı. Lakin türlü zorluğa ve hasretle geçen senelera rağmen hep sabretti. Dua etti. Hayatıyla, sabrın ve duanın gücünü gösteren bir ibret hikâyesi yazdı.

Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 kitap özeti

Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 pdf oku

Hz. Zeynep / Peygamberimizin Mutlu Yuvası-4 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.