Press ESC to close

Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zehra Abdi tarafından kaleme alınan Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 kitabını 9786257055352 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 pdf oku indir.

Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 pdf indir

Elinizdeki bu eser çocuklarımıza Hz. Muhammed(s.a.a.) ve Ehl-i Beyt’inin yaşamını ifade etmektedir. Çocuklarımız için bir araya getirilen 14 farklı kitap; sade, keyifli ve öğretici bir dille yazılmış ve anlatılan konuların çocukların zihninde yer edinmesi maksadıyla hikayelere uygun olarak resimler çizilmiştir. Çocuklar kitapları okurken o dönemi kendi zihin dünyalarında canlandıracak ve büyük şahsiyetlerle daha iyi bir bağ kurabileceklerdir.
 
Kitapları okuyup bitiren çocuklarımızın kendilerini değerlendirmeleri için Hekimane Soru Kitaplığı mobil uygulaması kullanımlarına sunulmuştur. Yenilikçi bir vizyonla bir araya getirilen bu uygulamayı yazımızın detayında bulunan karekoduyla indirerek her kitap için bir araya getirilen soruları yanıtlayabilir ve puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 kitap özeti

Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 pdf oku

Hz. Cafer-i Sadık / 14 Masumun Hayatı 8 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.