Press ESC to close

Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786057107626 sayfadan oluşan Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Stephen Davies tarafından kaleme alınan Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı isimli kitap 14.02.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı kitabını Victoria Evans numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı pdf oku indir.

Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı pdf indir

Mavi saçlı maceraperestimiz Hilda, Serçe İzcileri tezgâhında çorba dağıtıyor. Tek istediği topladığı bahşişlerle annesine bir kar küresi almak! Ama trollere karşı savaş açan yeni bir çan sisteminin Trolberg’e yerleştirileceğini öğrenince planlar değişiyor. Korkusuz ve engel tanımaz Hilda, evde cezalıyken bile peşine zaman solucanını da takıp bütün zamanların altından girip üzerinden çıkıyor. Bu da yetmezmiş gibi Trolberg’in çocuklarının yaşamını kurtarmak için de planlar hazırlıyor. Hilda her zamanki gibi hız kesmeden maceralarına dördüncü kitabında da devam ediyor.
 
Hilda ve Zaman Solucanı, maceradan uzak kalamayan tatlı mı tatlı mavi saçlı kahramanımızın fantastik canlılarla çevrili keyifli ve serüven dolu öyküsü.

Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı kitap özeti

Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı pdf oku

Hilda 4 / Hilda ve Zaman Solucanı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.