Press ESC to close

Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 280 sayfadan oluşan Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Özhazar tarafından kaleme alınan Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 kitabını 9786059683395 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 pdf oku indir.

Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 pdf indir

Hikâye anlatmak ve hikâye okumak, çocukların ve gençlerin zihni gelişiminde bi hayli kritik bir öneme sahiptir. Özellikle gençlerin dil becerilerinin gelişiminde, yani kendilerini ifade edebilme, bir hususta tutarlı bir bütün içinde konuşup yazabilme kabiliyetinin ve hayal gücünün oluşumunda bilişsel ve duyuşsal katkıda bulunur.
Tire Yayınları olarak bu amaçlardan hareketle başlattığımız değerler eğitimi serisine “Hikâyelerle Kavramlar” adlı kitaplar dizisiyle devam ediyoruz. Bu dizide soyut ve kavram düzeyinde kalan birtakım değerler ve ahlaki ilkeler, hikâyeler üzerinden anlatıldı. Bunun yanı sıra bu değerlerin yalnızca düşünsel bir mesele olmayıp yaşamın içinde her zaman yüz yüze olduğumuz durumlarda nasıl bir tavır almamız gerektiği, modellemeler üzerinden gösterildi.

Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 kitap özeti

Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 pdf oku

Hikayelerle Kavramlar 4 / Dikkat Etmem Gerekenler 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.