Press ESC to close

Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 kitabı 884 olarak çıkarılmıştır. Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 isimli kitap 9786257005326 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 kitabını 01.09.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 pdf oku indir.

Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 pdf indir

Ömer Seyfettin’in ölümünün üzerinden yüzyıl geçti. Buna rağmen Türk edebiyatının en fazla okunan yazarlarından biri olma özelliğini koruyor. Lakin onun çok okunan bir yazar olması, zaman içinde eserlerinin birtakım değişme ve bozulmalara uğramasına, eserlerinden bazıların öne çıkarak diğerlerinin unutulmasına ve yazarın sayılı hikâyenin yazarı olarak bilinmesine yol açmış görünüyor. Oysa o, edebiyat tarihimiz kadar düşünce tarihimiz yönünden da mühim ve çok yönlü bir yazardır.
 
Bu çalışma Ömer Seyfettin’in kaleminden çıkmış bütün metinleri ilk yayımlandıkları şekillerine döndürmeyi amaçlıyor. Yazarın kaleminden çıkmış bütün metinler önce türüne göre ayrılmış, sonra ilk yayım tarihlerine göre dizilmiştir. Bunun yanı sıra bütün metinler ilk yayımlandığı yer ve yazarın hangi ad veya imzasıyla yayımlandığına dair bilgiyle birlikte verilmiş, bazı konular da notlandırılmıştır.
 
Dergâh Yayınları, ölümünün 100. yılı bundan dolayı Ömer Seyfettin’in bütün eserlerini, Prof. Dr. Hülya Argunşah’ın titiz çalışmasıyla yenilenmiş hâlde okurlarına sunuyor.

Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 kitap özeti

Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 pdf oku

Hikayeler 1 / Ömer Seyfettin Bütün Eserleri 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.