Press ESC to close

Her Gün Yeni Bir Macera Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Her Gün Yeni Bir Macera pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052031254 sayfadan oluşan Her Gün Yeni Bir Macera kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Susanne Weber tarafından kaleme alınan Her Gün Yeni Bir Macera isimli kitap 15.09.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Her Gün Yeni Bir Macera kitabını Susanne Göhlich numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Her Gün Yeni Bir Macera pdf oku indir.

Her Gün Yeni Bir Macera pdf indir

Siz hiç gerçek bir hafriyat kepçesi kullandınız mı? Peki ya, annenize sürpriz bir doğum günü pastası hazırladınız mı? Paul, babasıyla vakit geçirmeye bayılıyor. Zaten birlikte vakit geçirmekten daha keyifli ne olabilir? Hele ki devasa bir dinozor iskeletini görmek için Doğa Bilimleri Müzesi’ne yahut kaplanları izlemek için Sihirli Asa Sirki’ne gidecekseniz. Üstüne bir de, spagetti yeme yarışından, tren yolcuğundan ve diğer maceralarından bahsedip sizi daha fazla kıskandırmayalım isteğe göre…
 
Küçük Paul için her yeni gün, çiçeği burnunda bir macera demek. Yeter ki baba oğul yan yana olsun. O halde serüven başlasın!
 
Alman yazar Susanne Weber’in okuma yolculuğunun başındaki minikler için kaleme aldığı Her Gün Yeni Bir Macera yirmi kısa hikâyeden oluşuyor. Her biri bağımsız olarak da okunabilen öyküler, babalara çocuklarıyla kaliteli zaman geçirme hususunda ipuçları sunarken, klasik baba-oğul ilişkisini bir adım öteye taşıyarak iki sıkı arkadaşa dönüşen Paul ve babasının gündelik, sıradan, gülünç ve içten anlarına tanıklık ettiriyor. 

Her Gün Yeni Bir Macera kitap özeti

Her Gün Yeni Bir Macera pdf oku

Her Gün Yeni Bir Macera Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.