Press ESC to close

Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aslı Tohumcu tarafından kaleme alınan Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 kitabını 9789750735806 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 pdf oku indir.

Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 pdf indir

Umay ve Kutlu, Doktor Eksimus’un adasından kaçmanın yollarını ararken, aileleri de onların izini bulmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Zaman Akif Bey’in aleyhine işler gibi görünür ve beklenmedik işbirlikleri kurulurken, Doktor Eksimus hain planlarını ağır ağır hayata geçirmeye başlamıştır. Bu büyük çıkar çatışmasının bir kazananı olacak mıdır?..
 
Aslı Tohumcu’nun bi hayli beğeni alan dizisi Eksimus Serüvenleri’nde macera çarpıcı bir finalle sona ererken, ikizler hayatta en fazla neyin mühim olduğu, geçmişteki hatalarımızın nelere yol açabileceği, ortak özlemlerimiz ve sevdiklerimiz uğruna yapabileceklerimiz üzerine düşünüyor.
 

Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 kitap özeti

Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 pdf oku

Her Çocuğun Rüyası / Eksimus Serüvenleri 3 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.