Press ESC to close

Hediye Tohum Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hediye Tohum pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786050614893 sayfadan oluşan Hediye Tohum kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Gilles Abier tarafından kaleme alınan Hediye Tohum isimli kitap 01.04.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Hediye Tohum kitabını Çağla Yiğit numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hediye Tohum pdf oku indir.

Hediye Tohum pdf indir

Fransız yazar Gilles Abier, bir tohum aracılığıyla sevgiyi, başka insanları önemsemeyi, sabretmeyi, paylaşmayı, dostluğu, nezaketi ve aile olmayı öğrenen bencil bir çocuğun gülümseten, neşeli hikâyesine doğa anaya gönderdiği selamla ortak ediyor bizi.
 
Her şey İgor’un onuncu doğum günü için dedesinin sürpriz ziyaretiyle başlar. Dedesi, İgor’a gelen tüm armağanlere el koyar ve ona fındık büyüklüğünde, kavruk bir tohum verir. Çılgına dönen İgor’un armağanlerini geri alabilmek için yapabileceği tek şey tohumu büyütüp, meyve vermesini sağlamaktır. Ama bu, hiç de kolay olmaz. İgor, kendisini değiştirmeye çalışırken, bu sıradışı tohumun sırrıni çözebilecek midir?

Hediye Tohum kitap özeti

Hediye Tohum pdf oku

Hediye Tohum Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.