Press ESC to close

Hayretix Derin Sularda Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hayretix Derin Sularda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Hayretix Derin Sularda kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elif Lale tarafından kaleme alınan Hayretix Derin Sularda isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19 cm ebatındadır. Hayretix Derin Sularda kitabını 9786057430373 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayretix Derin Sularda pdf oku indir.

Hayretix Derin Sularda pdf indir

Herkese Merhabalar Arkadaşlar,
Ben Hayretix. Birlikte öyle çılgın bir macera yaşayacağız ki!
Duyduklarınıza inanamayacaksınız.
Biliyor musunuz?
• Suların derinliklerinde çok acayip şeyler oluyor. Meselâ bir balığın gözü yer değiştiriyor! Doğduğunda gözleri iki yanında olan bu balık birkaç haftalıkken, bir mucize oluyor. Gözünün biri kaymaya başlayıp diğer gözün yanına geçiyor.
• Daracık bir geçitten geçerken hemen hemen sıvıya dönüşen bir hayvan var. Denizhıyarı, kendisine verilen olağanüstü nörolojik kontrol mekanizması ile katı doku yapısını sıvımsı hale dönüştürebiliyor.
• Siyah Ejder Balığının gözlerinin yanlarında el fenerleri gibi ışık saçan bölgeleri, karnı boyunca dizilmiş ışık organları ve yüzgeç bölgesinde ise ışık saçan bir hırsız alarm sistemi yer alıyor.
• 37 metre uzunluğundaki deniz canlısından, düşmanına ışık bulutu püskürten karidese ve ışıklarıyla denizleri kıpkırmızı parlatan bitkilere kadar, olağanüstü canlılar var.
Nefes kesen derin sular, böyle enteresan olaylara sahne oluyor. Her geçen gün, çiçeği burnunda sırlarını fısıldıyorlar bizlere.
Seslerini duyuyor musunuz?
SUALTI DÜNYASININ HARİKA HAZİNELERİNİ KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ? ÖYLEYSE HAYDİ DALIŞ SERÜVENİMİZ BAŞLIYOOOOR.

Hayretix Derin Sularda kitap özeti

Hayretix Derin Sularda pdf oku

Hayretix Derin Sularda Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.