Press ESC to close

Harflerle Cerebral Palsy Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Harflerle Cerebral Palsy pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Harflerle Cerebral Palsy kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Amy E. Sturkey tarafından kaleme alınan Harflerle Cerebral Palsy isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 22 cm ebatındadır. Harflerle Cerebral Palsy kitabını 9789752312852 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Harflerle Cerebral Palsy pdf oku indir.

Harflerle Cerebral Palsy pdf indir

Çocuğunuzun Cerebral Palsy’li bir arkadaşı, aile üyesi yahut sınıf arkadaşı var mı? Çocuğunuzun yahut sınıfınızdaki çocukların Cerebral Palsy ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmasını ister misiniz?
 
Harflerle Cerebral Palsy kitabı keyifli çizimler eşliğinde, Cerebral Palsy’li bir birinin günlük yaşamına ilişkin bilgiler içeriyor. Cerebral Palsy poblemlerina ilişkin kavramlar 6 yaşındaki Cerebral Palsy’li bir çocuk tarafından anlatılıyor.
 
Bu kitabı çocuğunuz ile birlikte okumanız, gelecekte Cerebral Palsy’li çocuklarla daha iyi anlaşmalarına ve hayatlarının kolaylaştırılmasına katkı sağlayabilir.
 
Cerebral Palsy ile ilgili genel bilgileri içeren bu kitap tanı veya tedavi önermemektedir. Cerebral Palsy ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler Vakfımızın Başvuru ve Hizmet İlişkileri Birimi’ne başvurabilirler.
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı-Cerebral Palsy Türkiye

Harflerle Cerebral Palsy kitap özeti

Harflerle Cerebral Palsy pdf oku

Harflerle Cerebral Palsy Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.