Press ESC to close

Güzel Şarkılar Kitabı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Güzel Şarkılar Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Güzel Şarkılar Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Şükran Farımaz tarafından kaleme alınan Güzel Şarkılar Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Güzel Şarkılar Kitabı kitabını numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güzel Şarkılar Kitabı pdf oku indir.

Güzel Şarkılar Kitabı pdf indir

Dinleyin ey, dinleyin de kıssadan hisse kapın. Her ne kadar ‘söz gümüş, sükût altındır’ deseler de, her duyduğunuza hemen inanmayın. Yerinde söylenmiş her sözün, altından bile kıymetli olduğunu unutmayın. Öyle ya, insan konuşa konuşa, hayvan koklaşa koklaşa…
Şimdi gelelim masalımıza.

Bu kitabın yazarı Şükran Farımaz, söze böyle başlıyor. Edebiyatımızın usta öykücülerinden birisi olan Farımaz’ın çocuklar için yazdığı ikinci kitap bu elinizdeki Güzel Şarkılar Kitabı. Halk masallarımızdan yola çıkıyor sevgili yazarımız, öylesine güncel, öylesine çağdaş bir kurguyla ve anlatımla dile getiriyor ki masallarını, bu yazdıklarının öykü mü, masal mı olduğuna karar vermek güçleşiyor. Masal dediğimiz türün güzelliği de burada işte.

Güzel Şarkılar Kitabı kitap özeti

Güzel Şarkılar Kitabı pdf oku

Güzel Şarkılar Kitabı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.