Press ESC to close

Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 kitabını 9786059562980 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 pdf oku indir.

Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 pdf indir

Sultanahmet Meydanı’nda bir canlı bomba, tam turistlerin ortasında kendini patlatır. Ufaklık, Gizem ve Gizem’in kuzeni Zeynep de, bu anda oradadır. Zeynep’in patlama sırasında elinden saçılan paketleri toplanırken, eşyalarının arasına bir günlük karışır. Çocuklar, bu günlüğün sahibine ulaşmak isterler. Lakin çabaları onları, tarihî Truva kentinde saklı olağanüstü bir hazine için yaşanan amansız bir çatışmanın içine sürükler.
 
Acımasız bir çete, hazinenin yerini bilen iki birinin peşindedir. Çocuklar önce bu çeteyle savaşarak onlara yardım ederler. Lakin bir de bakarlar ki bu bireyler de, Truva’daki hazineyi kendi yararları için kullanma amacındadırlar. Çocuklar bir anda iki düşmanın ortasında kalmışlardır. Soluk soluğa yaşanan bu serüvenden de kahramanlarımız, yine başarıyla çıkarlar. Hem çetenin ve tarihî eser kaçakçılarının yakalanmasını, hem de bu olağanüstü hazinenin Truva Müzesi’nde sergilenmesini sağlarlar.
 
Heyecandan heyecana sürüklenerek okuyacağınız bu macerayı siz de Ufaklık ve Gizem’le birlikte yaşamak istemez misiniz? O zaman;
HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE!

Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 kitap özeti

Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 pdf oku

Günlükteki Sır/ Serüven Peşinde 24 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.