Press ESC to close

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) kitabı 1. Hm. Kağıt olarak çıkarılmıştır. Ayşe Sevim tarafından kaleme alınan Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) isimli kitap 238 dilinde ve ebatındadır. Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) pdf oku indir.

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) pdf indir

“Güneşe Yolculuk” ufak bir kızın Peygamberimizin yaşamına yaptığı yolculuğu anlatıyor. Kâinatın Güneşi’ne ya- pılan bu yolculukta, ona arada bir karıncalar, arada bir masal kahramanları, arada bir toz zerreleri, arada bir gölgeler eşlik ediyor. Yolculuğun mutluluk çağına yapılması yüzünden, zaman ve mekan ufak kıza yardım ediyor, onu istediği yere ulaş- tırıyor. Küçük kız, yolda hayvan ve eşyalarla konuşup, onların gerçek kimliklerini öğreniyor; aşkın, tevekkülün, sabrın imtihanından geçiyor.

Küçük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi’ni tanıyor ve O’ndan daha mühim bir bilgi, O’ndan daha mühim bir iş, O’ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğreniyor. Hz. Muhammed’in sevgisiyle tüm kötü huylarından kurtulup yeni bir kimlik kazanıyor. Bu ise ufak kıza, yani Zehra’ya tevekkül sahibi olmayı, saygıyı, kendinden kötü durumda- kileri düşünmeyi ve daha birden fazla güzel duyguyu armağan ediyor.

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) kitap özeti

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) pdf oku

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed’in Hayatı (Ciltsiz-Büyük Boy) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.