Press ESC to close

Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elisabeth Dodge Maspes tarafından kaleme alınan Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491737 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Gretel ve Hans yoksul iki kardeştiler. Buz tutmuş kanalın kenarında ayaklarına paten yapmak için uğraşıyorlardı. Yontulmuş iki tahta parçasını ayaklarına iple bağlayıp, onları birer paten gibi yapmayı düşünüyorlardı. Bunlar gerçek birer paten değildi ama onların buz üzerinde eğlenmelerini sağlıyordu.
Soğuktan buz tutmuş ellerini ve ayaklarını umursamıyor, bu kaba tahta parçalarıyla buzun üzerinde dans edercesine kaymaya çalışıyorlardı.
İki kardeş kanalın buzları üzerinde doyasıya kaydılar. Birbirleriyle şakalaştılar. Oyuna kendilerini iyice kaptırdıkları sırada annelerinin sesi duyuldu:
Gretel! Hans!…
Sabahın parıldayan havası içinde kanalda kayanların sayısı giderek çoğalıyordu. Doğrusu bu eğlenceyi bırakıp gitmek çok zordu..

Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Gümüş Patenler Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.