Press ESC to close

Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Feridun Oral tarafından kaleme alınan Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) isimli kitap 9789750853630 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) kitabını 03.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) pdf oku indir.

Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) pdf indir

Yaşlı saat ustası köydeki ufak evinde yalnız başına yaşıyordu. Birbirinden değişik guguklu saatler yapıyordu. Bir gün ormana giderken evin kapısını açık unuttu. Akşam eve döndüğünde onu bir sürpriz bekliyordu.
 
Guguklu Saatin Küçük Kuşu”, her kitabıyla gönlümüzü yeniden fetheden Feridun Oral’ın yazıp resimlediği sevgi dolu bir hikâye anlatıyor.
 
2012 senesinde IBBY tarafından Uluslararası Hans Christian Andersen Ödülü’ne aday gösterilen, birden fazla kez de ödüllendirilen sanatçının son kez, 2015 senesinde yayımlanan “Farklı Ama Aynı kitabı” Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği tarafından yılın en iyi resimli çocuk kitabı seçildi.

Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) kitap özeti

Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) pdf oku

Guguklu Saatin Küçük Kuşu (Karton Kapak) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.