Press ESC to close

Gölcüğün Küçük Avcıları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gölcüğün Küçük Avcıları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gölcüğün Küçük Avcıları kitabı 60 olarak çıkarılmıştır. Yalvaç Ural tarafından kaleme alınan Gölcüğün Küçük Avcıları isimli kitap 9789750829222 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gölcüğün Küçük Avcıları kitabını 01.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gölcüğün Küçük Avcıları pdf oku indir.

Gölcüğün Küçük Avcıları pdf indir

Çocuklar gibidir turnalar, özgürleştikçe mutlu!

“Bilmeden yaptığımız yanlışın acısı yüreğimizi burarken, gözyaşlarımız arasında ikisini de çukura gömdük, üzerlerini kar çiçekleriyle örttük. O günden sonra sevgiyle ilintili ne varsa, hep bir turna hassasğıyla şekillendi içimizde.”

Çocuk edebiyatımızın en üretken yazarlarından Yalvaç Ural, Oxford University Press’in The Meaning of Gifts, Four Turkish Stories ve içinde O. Henry, Thomas Hardy gibi ünlü yedi yazarın da bulunduğu Bookworms Club Bronze adlı üç kitabında da yayımlanan bu hüzünlü ama öğretici öyküde, Anadolu’da geçen çocukluğunu ve çocukluğunun ufak dostlarını selamlıyor. Yazar ve dostlarının sevgi ve merhametle çevrelenmiş gerçek hikâyesi bu kitapta…

Gölcüğün Küçük Avcıları kitap özeti

Gölcüğün Küçük Avcıları pdf oku

Gölcüğün Küçük Avcıları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.