Press ESC to close

Gökteki Yıldızlı Nehir Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gökteki Yıldızlı Nehir pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gökteki Yıldızlı Nehir kitabı 232 olarak çıkarılmıştır. Grace Lin tarafından kaleme alınan Gökteki Yıldızlı Nehir isimli kitap 9789752127029 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gökteki Yıldızlı Nehir kitabını 14.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gökteki Yıldızlı Nehir pdf oku indir.

Gökteki Yıldızlı Nehir pdf indir

Berrak Gökyüzü Köyü’nde ay aniden kaybolur ve bunu yalnızca Rendi adındaki bir çocuk fark eder. Evden kaçmış bir çocuk olan Rendi, Berrak Gökyüzü Hanı’nda çalışmaktadır. Köy sakinlerinin enteresan davranışları ve yaşadıkları sorunlar zamanla dikkatini çeker. Sonunda bir gün, hana gizemli bir kadın gelir ve anlattığı birbirinden güzel hikâyelerle zaman içinde hem Rendi’nin hem de köy halkının değişmesine neden olmaktadır. Gizemli kadın hikâye anlatmaya devam ettikçe Rendi aradığı tüm yanıtların belki de kendi hikâyesinde gizlendiğini anlamaya başlar…
 
Newbery Onur Ödüllü yazar Grace Lin okurlarını bir kez daha sihirli bir dünyaya götürüyor. Gökteki Yıldızlı Nehir Çin masalları, müthiş karakterler ve heyecanlı yeni maceralarla okuru büyüleyecek.

Gökteki Yıldızlı Nehir kitap özeti

Gökteki Yıldızlı Nehir pdf oku

Gökteki Yıldızlı Nehir Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.