Press ESC to close

Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası kitabı 80 olarak çıkarılmıştır. Seda Öğretir tarafından kaleme alınan Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası isimli kitap 9789752126688 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası kitabını 03.12.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası pdf oku indir.

Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası pdf indir

Alya her gün evlerinin önündeki duvarın tepesinde saatlerini geçiriyordu. Annesi, babası ve en yakın dostu, Alya’nın neden o duvarın üzerinde saatlerini geçirdiğini merak edip duruyorlardı; neden, niçin, kimin yüzünden?..
 
Bir tek Alya durumundan tatmindu; heyecanla bir yeri, bir şeyleri gözlüyordu, belki orada neler olup bittiğini görebilir umuduyla.
 
En sonunda o gün geldi ve Alya hayalini dahi kurmadığı bir macerasın eşiğinde buldu kendini. Üstelik bir başına da değildi; en yakın dostu ve “o” da bu olağanüstü maceranın ortağıydı…
 
Seda Öğretir bilimin, sanatın, edebiyatın ve var olmanın temel duygusundan, “merak etmek”ten yola çıkarak rengârenk, duygu ve umut dolu bir öyküyle tekrar karşımızda!
 

Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası kitap özeti

Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası pdf oku

Gizemli Duvar / Alya’nın Dünyası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.