Press ESC to close

Gezegen Kaşifi Puki Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gezegen Kaşifi Puki pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257218641 sayfadan oluşan Gezegen Kaşifi Puki kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Elif Çiftçi Yılmaz tarafından kaleme alınan Gezegen Kaşifi Puki isimli kitap 11.05.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Gezegen Kaşifi Puki kitabını Burcu Bilir Agalar numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gezegen Kaşifi Puki pdf oku indir.

Gezegen Kaşifi Puki pdf indir

Hikâye kitabı, pedagog onaylı ve birbirinden bağımsız hikâyeleri olan “On Numara Maceralar Serisi”ndendir.
Neptün gezegeninden mor renkli Puki ile tanışmak çocuklar için heyecan verici olacak! Puki’nin tek hayali, Gezegen Kâşifi olabilmektir. Bunun için tüm gezegenleri dolaşıp rozet toplamalıdır. Lakin bu yolculuğu sırasında başına beklenmedik işler gelir ve kendini Dünya’da bulur. Bakalım Puki, onu incelemek isteyen bir grup bilim insanından kaçabilecek mi? Diğer gezegenleri dolaşıp rozetlerini toplamayı ve Gezegen Kâşifi olabilmeyi başarabilecek mi? Hepsinden mühimsi de acaba evine geri dönebilecek mi?
Elif Çiftçi Yılmaz’ın yazdığı, eğitsel içerik danışmanlığını Pedagog Ayşen Oy’un yaptığı Gezegen Kâşifi Puki” kitabı ile çocuklar için gezegenler arası bir yolculuk başlamış olacak.

Gezegen Kaşifi Puki kitap özeti

Gezegen Kaşifi Puki pdf oku

Gezegen Kaşifi Puki Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.