Press ESC to close

Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dilek Sever tarafından kaleme alınan Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış kitabını 9786052031360 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış pdf oku indir.

Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış pdf indir

Sanmam, kanmam, inanmam demeyin!
Büsbüyük Haberler yazıyor!

Sonton şehrinin nefesini tutup beklediği Güçlü Kulaç Yarışı’nın galibi kim olacak? Birinciliğe kulaç atacak yüzücü nasıl bir teşekkür konuşması yapacak? Tribünleri dolduracak yüzlerce sporsever, yarışmacıları nasıl bir tezahüratla karşılayacak? Büyük Yarış kapıda, heyecan dorukta.

Peki ya şehrin en mühim gazetelerinden Büsbüyük Haberler‘de durum ne?

Gazetenin sahibi Kun’un en büyük hayali, Büsbüyük Haberler’i kentin en fazla satan gazetesi yapmak. Bu yıl onuncu kez düzenlenecek olan Büyük Yarış ise bu hedefine ulaşabilmesi için kaçırılmayacak bir fırsat. Yarışma sonrası basılacak ilk sayıda kazananları yazmalı, habere biraz eğlence katmalı, şakalerle süslemeli. Üstelik insanlar gazete okurken eğlenirse o gazete daha çok satar!? Kun kararlı, ama önce ufak bir sorunu halletmesi gerekiyor. Daima gerçeklerin peşinde koşan, ciddi haberlere imza atan kıdemli muhabiri Pırıl’ı bu neşeli (!) haberi yapmaya ikna etmeli…

Çiçeği burnunda yazar Dilek Sever, genç okurları, skandallarla dolu bir şehirde, hırslı bir medya patronu ve gerçeğin peşinde koşturan gözü pek muhabirler eşliğinde, kulaçlarla, çatlaklarla, skandallarla ve sürpriz partilerle akıp giden hareketli bir haber maratonuna çağırıyor.

Basında okuduklarımızın doğruluğunu sorgulayan, bireysel hırsların toplumsal değerlerin önüne geçişini eleştiren ve dürüstlük kavramı üzerine düşündürenBüyük Yarış, yazarın kaleme almaya devam ettiği heyecan dolu “Gerçeklerin Peşinde” serisinin ilk kitabı.

Bazı yarışların sonucu başından bellidir. Peki söz konusu haberler olduğundahayaller mi mühimdir, yoksa gerçekler mi? 

Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış kitap özeti

Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış pdf oku

Gerçeklerin Peşinde 1 / Büyük Yarış Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.