Press ESC to close

Gençler İçin Hikaye Antolojisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gençler İçin Hikaye Antolojisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 416 sayfadan oluşan Gençler İçin Hikaye Antolojisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ahmet Sezgin tarafından kaleme alınan Gençler İçin Hikaye Antolojisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Gençler İçin Hikaye Antolojisi kitabını 9786054426591 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gençler İçin Hikaye Antolojisi pdf oku indir.

Gençler İçin Hikaye Antolojisi pdf indir

Eğitimci-Araştırmacı-Yazar Ahmet Sezgin tarafından bir araya getirilen “Gençler İçin Hikâye Antolojisi” isimli kitaptaki ürünlerin; gençlerin duygu dünyalarına uygun, estetik yönden gelişmelerine fırsat veren, dil ve edebiyat yönünden iyi kurgulanmış; ana dillerini iyi tercih ederek dinleme, okuma,konuşma ve yazma kabiliyetlerini geliştiren; onların hayal güçlerini harekele geçiren, duygu ve düşünce evrenini genişleten, ilgi çekici, güzel hikâyeler olmasına özen gösterildi.
Bu hikâye seçkisinde yer verilen 91 hikâyenin sevgi, saygı, edep, nezaket, dostluk, kardeşlik, aile bağları, vefa, sadakat, merhamet, şefkat, iyilik,pişmanlık, fedakârlık, alçakgönüllülük, duygudaşlık, affetme, hoşgörü, adalet, doğruluk, dürüstlük, çalışma azmi, sorumluluk, mutluluk, özlem, ümit,sabır, cesaret, onur, özgürlük, insan ve hayvan hakları; Allah, vatan, bayrak,dil, insan ve tabiat sevgisi gibi millî ve insani değerleri işleyerek gençlerinkişiliklerini geliştirici, ruhi ve sosyal ihtiyaçlarım karşılayıcı özellikleri dikkate alındı.
“Gençler İçin Hikâye Antolojisi” dikkatle okunduğunda YenileşmeDönemi Türk Edebiyatında geçmişten günümüze eski ve yeni hikayecilerimizin konu, zihniyet, dönem, üslup, dil, teknik ve hikâye anlayışı yönünden karşı karşıya geldirmasını yapma imkânı da bulunabilecektir.Büyüklerin de çok beğenerek okuyabilecekleri bu güzel hikâyelerinözellikle de lise ve üniversiteli gençlerimize okuma, dil ve edebiyat zevkiyle birlikte millî ve evrensel değerlerin kazandırılmasında mühim katkılar sunacağına inanıyoruz.

Gençler İçin Hikaye Antolojisi kitap özeti

Gençler İçin Hikaye Antolojisi pdf oku

Gençler İçin Hikaye Antolojisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.