Press ESC to close

Gelmek ve Gitmek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gelmek ve Gitmek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gelmek ve Gitmek kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Isabel Minhos Martins tarafından kaleme alınan Gelmek ve Gitmek isimli kitap 9786057685995 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gelmek ve Gitmek kitabını 26.11.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gelmek ve Gitmek pdf oku indir.

Gelmek ve Gitmek pdf indir

Görünüşe bakılırsa “gelmek ve gitmek” kolay bir şekilde. Biz insanlar için yolculuk yapmak çok daha kolay. Teknoloji ilerledikçe, Dünya’yı paylaşımı yaptığımız diğer hayvanlarla aramızdaki farkı açtık. Bacaklarımız ve ayaklarımız var ama biz bundan daha fazlasına sahibiz: arabalar, gemiler, uçaklar, bisikletler, motosikletler ve kamyonlar… Hiç gitmediğimiz kadar uzak yerlere, hiç gitmediğimiz kadar hızla gidip gelmeye başladık. Tüm alkışlar bize!
 
Lakin, kendimizi ve dünyadaki şeyleri bir yerden bir yere götürmenin bazı sonuçları da var. Yeni yollar açmamız, dağları delmemiz, asfalttan ve demirden yollar inşa etmemiz gerekti. Bu gezegende kimseyi rahatsız etmeden hareket eden kutup sumrularının, Afrika antiloplarının ve kelebeklerin bu durumdan tatmin olduklarını söyleyebilir miyiz?
 
Isabel Minhós Martins’in kaleme aldığı ve Bernardo P. Carvalho’nun harika çizimlerinin eşlik ettiği Gelmek ve Gitmek kitabı, bize “ufak” bir hatırlatma yapıyor: Dünya üzerinde hareket eden tek canlı bizler değiliz. Belki de biraz yavaşlamalı ve yeniden düşünmeliyiz… “Derler ki, kafa yalnızca şapka takmak için değildir.”
 
ALDIĞI ÖDÜLLER:
 
2015 (Brezilya)
FNLIJ, Portekiz Dili Edebiyatı Kategorisi Seçkisi
2012 (Portekiz)
Ilustrarte, Çocuk Kitapları İllüstrasyon Bienali Seçkisi
2014 (İtalya)
Andersen Ödülü, “Best Divulgation Book” Kategorisi

Gelmek ve Gitmek kitap özeti

Gelmek ve Gitmek pdf oku

Gelmek ve Gitmek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.