Press ESC to close

Gargantis (Fleksi Kapak) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gargantis (Fleksi Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gargantis (Fleksi Kapak) kitabı 368 olarak çıkarılmıştır. Thomas Taylor tarafından kaleme alınan Gargantis (Fleksi Kapak) isimli kitap 9786050844696 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gargantis (Fleksi Kapak) kitabını 21.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gargantis (Fleksi Kapak) pdf oku indir.

Gargantis (Fleksi Kapak) pdf indir

Tuhaf Deniz Kasabası’nın üzerinde patlamaya hazır fırtına bulutları dolaşıyor. Balıkçıların dile getirdiğine göre buna neden olan şey tanınmış bir canavar. Ve bilirsiniz ki efsanelerin, yeniden hayat bulmak gibi bir alışkanlığı var.
Biri, bu ürkütücü sahil kasabasının altındaki sulu mağaralarda uyuyan antik Gargantis’i uyandırıyor. Görünüşe göre Gargantis bir şeyin peşinde: Su altı sığınağından çalınan bir hazine. Belki de bu hazine Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Sorumlusu Herbert Limon’un gözetimindedir. Cesur Violet ve sadık dostu Herbert, Gargantis’in ne istediğini ve hazinesini kimin çaldığını bulmak için elinden geleni yapacak. Lakin gizemli karakterlerle dolu bir kasabada suçlu, yoldan geçen herhangi biri olabilir!
İki maceraperestin, suların hiç durulmadığı Tuhaf Deniz Kasabası’nda başlayan, denizin soğuk ve karanlık derinliklerinden geçen müthiş macerası devam ediyor!

Gargantis (Fleksi Kapak) kitap özeti

Gargantis (Fleksi Kapak) pdf oku

Gargantis (Fleksi Kapak) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.