Press ESC to close

Fokun Yavrusu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Fokun Yavrusu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Fokun Yavrusu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nurşen Şirin tarafından kaleme alınan Fokun Yavrusu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 26 cm ebatındadır. Fokun Yavrusu kitabını 9789752633339 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Fokun Yavrusu pdf oku indir.

Fokun Yavrusu pdf indir

Çoklu zekâ kuramına göre 1000 çocuk üzerinde sınanarak 4-8 yaş grubu için Çocuk Gelişim Uzmanı Nurşen Şirin tarafından hazırlanmıştır. Masalın Teması: Dostluk bilinci; hasta ziyaretinde önemle üstünde durulması gereken hususlar; yardımlaşma. Çocuklara Kazandıracağı Kavramlar: Ön-arka, yaşlı-genç, zaman (akşam-sabah), mutlu-mutsuz, renk (sarı, kırmızı, siyah ), kokulu-kokusuz, sayı kavramı (1, 2, 3)

Çoklu Zekâ Kuramına Göre Çocuklarda Geliştirdiği Zeka Alanları

Kişisel (İçsel) zekâ: Masalda işlenen karşılık beklemeden yardım etme teması, bu zekâyı desteklemektedir.

Kişiler Arası (Sosyal) Zekâ: Masalda işlenen bir toplum içinde yaşayan bireylerin zor anlarında (hastalık vs.) birbirlerine destek olmaları ve nezaket kaidelerina dikkat etmeleri gereğini vurgulayan tema, sosyal zekânın gelişmesinde etkilidir.

Görsel ve mekânsal zekâ: Masalda geçen mekânsal kavramlar (cadde, garaj vs.), Masalın fotoğraflarınde kullanılan renkler ve görsel öğeler bu zekâyı destekler.

Sözel ve dilsel zekâ: Masalın kazandırdığı kavramlar, sözcükler, duygu ifadeleri, sözel ve dilsel zekânın gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Fokun Yavrusu kitap özeti

Fokun Yavrusu pdf oku

Fokun Yavrusu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.