Press ESC to close

Fikoko Koçi ya da Parktaki Adam Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Fikoko Koçi veya Parktaki Adam pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Fikoko Koçi veya Parktaki Adam kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Balel tarafından kaleme alınan Fikoko Koçi veya Parktaki Adam isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Fikoko Koçi veya Parktaki Adam kitabını 9786059501293 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Fikoko Koçi veya Parktaki Adam pdf oku indir.

Fikoko Koçi veya Parktaki Adam pdf indir

Mustafa Balel, Fikoko Koçi’de, eğlenceyi başkalarını gülünç durumlara düşürmekte bulan bir çocuğun hikâyesini anlatıyor. Fikoko Koçi, adı “yaramaz”a çıkmış hareketli bir çocuktur. Her an kıpır kıpırdır. İki dakika boş duramaz. Yapacak bir şey bulamadığında canı sıkılır, oyalanacak şeyler arar. Bulduğu uğraşlar, akıllıca şeyler olmaz çoğu zaman. Bazı zaman insanları rahatsız eden, onlara zarar veren davranışlar da sergiler. Lakin ummadığı bir gün işler tersine döner.
    
Canlı, kıvrak bir dille yazılmış kitapta, hikâye “basarken basılmak” veya kendi kurduğu tuzağa düşmek şekilinde tanımlanabilecek bir sonuca doğru ilerliyor.
Tacettin Şimşek

Fikoko Koçi veya Parktaki Adam kitap özeti

Fikoko Koçi veya Parktaki Adam pdf oku

Fikoko Koçi veya Parktaki Adam Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.