Press ESC to close

Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053336327 sayfadan oluşan Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti isimli kitap 08.11.2016 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti kitabını Paolo Zambelloni numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf oku indir.

Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf indir

Enzo Ferrari’nin dediği gibi, “Bir çocuğa araba çizmesini söyleyin, çizdiği araba kesinlikle kırmızı olacaktır.” Ferrari kırmızısı!
 
İtalya’nın Maranello kentindeki Ferrari Fabrikası, tüm dünya çapındaki Ferrarilerin doğum yeridir. Bu tanınmış arabaların üretildiği yeri ziyaret etmeye ne dersin? Renklendirmek içi büyük boylardaki çizimler, okuması kolay keyifli metinler, her yere basit bir şekilde taşıyabileceğin kadar hafif formatıyla sihirli bir dünyayı renklendirmeye hazır mısın? Ferrari Oku & Sür Boyama serisinden Fabrika Zamanı’yla Ferrarilerin tüm yapım sürecine tanık olacak, şimşek hızında giden bu arabaları üretmenin hiç de kolay bir iş olmadığını göreceksin.

Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti kitap özeti

Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf oku

Ferrari Boyama Kitabı: Fabrika Ziyareti Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.