Press ESC to close

Farelya’ya Yolculuk Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Farelya’ya Yolculuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786050614886 sayfadan oluşan Farelya’ya Yolculuk kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Joy Cowley tarafından kaleme alınan Farelya’ya Yolculuk isimli kitap 26.02.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Farelya’ya Yolculuk kitabını Gavin Bishop numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Farelya’ya Yolculuk pdf oku indir.

Farelya’ya Yolculuk pdf indir

Yeni Zelanda çocuk ve gençlik edebiyatının çınarı, çoksatar Külüstür’ün yazarı Joy Cowley’den unutulmaz bir yol hikâyesi. Cowley; aile bağları, göçmenlik, dayanışma, cesaret, kararlılık ve yolda olma temalarını odağa alarak, modern bir fabl anlatıyor. Düşlerinin ülkesine yolculuk yapan bir fare ailesinin hikâyesi, serüvenli ve soluk soluğa bir okuma vaat ediyor.
 
Her şey, denizci fareler soyundan gelen Yelkenkanat ve cesur ailesinin, efsane şehir Farelya’ya gitmeye karar vermeleriyle başlar. Buldukları eski bir harita aracılığıyla yola düşen macerasever ailemiz, yol boyunca fare avlayan peynirler, dipsiz bataklıklar, korkunç uçurumlar ve avcı hayvanlarla karşılaşır. Yelkenkanat ve ailesi, tüm bu tehlikelerin üstesinden gelip hayallerindeki gizemli şehre ulaşabilecek midir?

Farelya’ya Yolculuk kitap özeti

Farelya’ya Yolculuk pdf oku

Farelya’ya Yolculuk Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.