Press ESC to close

Ezik Kokarca Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ezik Kokarca pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ezik Kokarca kitabı 60 olarak çıkarılmıştır. Catherine DePino tarafından kaleme alınan Ezik Kokarca isimli kitap 9786059318556 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ezik Kokarca kitabını 19.06.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ezik Kokarca pdf oku indir.

Ezik Kokarca pdf indir

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına çiçeği burnunda bir standart getiriyor!
Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği  APA Psikolojik Hikayeler Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede
 
ZORBALIKLA BAŞ ETME ÜZERİNE BİR HİKAYE
 
Boğaç dostlarını dürterek, “Rokfor kokulu bir ezik ile tanışmak ister misin?” dedi. Boğaç’ın yeşil yılan gözlerinin içine baktım…
Emir, Boğaç’ın ona yaptığı zorbalıklara dayanamıyor ve artık bir şeyler yapması gerektiğini biliyordu. Ama ne yapacak, nasıl bir yol izleyecekti?  Boğaç’tan nasıl kurtulacağını bilmiyordu. Yaşadığı bu zorbalıktan dolayı da kendini suçlu hissediyor ve bunun için de etrafından yardım istemeye çekiniyordu.  Her şey daha da kötüye giderse ne yapardı? Ailesi olanları anlayınca enteresan bir biçimde rahatlamaya başladı. Yaşadığı durumu paylaşmak ona iyi geldi ve suçluluk duygusu ailesinin de desteği ile yok oldu. Ailesi onu Boğaç’ın zorbalığından kurtaracak bir planla geldiklerinde artık Emir ne yapacağını biliyordu. Boğaç’ı yaptığı ilk zorbalıkta Rokfor Kokulu Ezik Kokarca  onu büyük bir sürprizle karşıladı.
Ezik Kokarca, çocuklara zorbalık ile mücadele etmede bir yol haritası sunarak onları cesaretlendirirken, ebeveyn ve eğitimcilere notlar ile de zorbalık hususunda yetişkinlere bir rehber niteliği taşıyor.

Ezik Kokarca kitap özeti

Ezik Kokarca pdf oku

Ezik Kokarca Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.