Press ESC to close

Evvel Zaman Öyküleri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Evvel Zaman Öyküleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 229 sayfadan oluşan Evvel Zaman Öyküleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hasan Erimez tarafından kaleme alınan Evvel Zaman Öyküleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 19.5 cm ebatındadır. Evvel Zaman Öyküleri kitabını 9786254081989 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Evvel Zaman Öyküleri pdf oku indir.

Evvel Zaman Öyküleri pdf indir

Evvel zaman içinde hayat bulan bu öyküler silsilesi, okuru farklı zamanlarda ve farklı hayatlarda unutulmaz bir seyrüsefere çıkarıyor. Yolu kâh Tuna’ya, kâh Konstantin’in Hipodrom’una, kâh Fatih’in İstanbul’una, kâh Tebriz’e, kâh Türkmen yaylalarına uğrayan Evvel Zaman Öyküleri bir atın yüreğinde, bir hükümdarın hayallerinde, bir eşkıyanın öfkesinde, bir devşirmenin nasibinde, bir sürgünün aşkında duruyor. Tarihi bir methiye malzemesi olmaktan çıkarıp insana odaklanan bu öykülerde ruhun amansız çelişkileri, tutkuların getirdiği sürüklenmeler, aşk çıkmazlarındaki dramlar, toplum şartlarının kişi üzerinde yarattığı çatışmalar çarpıcı kesitlerle ele alınıyor.
 
Tarihî roman sahasının göz alıcı kalemi Hasan Erimez’den bu kez “Doğu öyküleri” literatüründe yer edinecek bir eser… Evvel Zaman Öyküleri; dinmeyen bir heyecanla farklı çağların, farklı bireylerin ve farklı duyguların içinde bir evvel zaman yolculuğuna akıyor.

Evvel Zaman Öyküleri kitap özeti

Evvel Zaman Öyküleri pdf oku

Evvel Zaman Öyküleri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.