Press ESC to close

Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Eda Bildek tarafından kaleme alınan Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 kitabını 9786059562447 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 pdf oku indir.

Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 pdf indir

DÜNYAYI DOLAŞAN ÜNLÜ SEYYAH: EVLİYA ÇELEBİ
 
Asasını yere vura vura ilerliyordu Evliya Çelebi. Yusuf, aksayan bacağıyla ona yetişmeye çalışıyor, sürekli olarak düşünüp duruyordu; “Acaba seyyah olmak nasıl bir şeydi?” Onun gibi olmak istiyordu. Sonra gökyüzündeki kuşlara özeniyordu; ‘Keşke kanatlarım olsaydı benim, tüm dünyayı dolaşabilirdim.’ diyordu.
Evliya Çelebi, gündüzün kavurucu sıcağında, gecenin dondurucu soğuğunda yaptığı çöl yolculuklarından söz ediyordu Yusuf’a ve sonra ona Gökkuzgunu’nun hikâyesini anlatıyordu.
Yusuf, ufak bir gezgin olmaya merak salmıştı. ‘Kim bilir, Gökkuzgunu’nu da bulurum gezerken.’ diyordu. Kuşağına sakladıkları ferman ile birlikte heybesindeki haritayı gözü gibi korumasını dile getiriyordu Evliya Çelebi ona.
 
Yusuf, onları gözü gibi koruyordu.

Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 kitap özeti

Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 pdf oku

Evliya Çelebi ve Küçük Gezgin / Medeniyet Mimarlarımız 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.