Press ESC to close

Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Emma Levey tarafından kaleme alınan Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk isimli kitap 9786053339144 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk kitabını 20.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk pdf oku indir.

Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk pdf indir

Tombul Tavuk, tüm dünya çapındaki kaybolmuş ve terk edilmiş yumurtaları kurtarmıştı. Büyük yumurtalar, ufak yumurtalar, benekli yumurtalar… Yumurtalar çatladıkça doğan yavrularsa, leylekler, baykuşlar ve hatta sürüngenler. Boyutu ne olursa olsun, yumurtadan yeni çıkan her yavruyu eşit seviyordu. Ama Tombul Tavuk, o güne kadarki en büyük yolculuğuna çıkacağı günün, yaklaşmakta olduğunu biliyordu ve bu kez tüm ailesiyle bir arada olacaktı. Yavrular için artık yuvadan uçma vakti gelmişti!
 
Emma Levey’in yazıp resimlediği Tombul Tavuk kitabının devamı, Tombul Tavuk: Eve Dönüş Yolculuğu, aile olmaya, bizleri biz yapan değişikliklara, zor kararlar vermeye, veda etmeye dair yazılmış bir hayli etkili bir hikâye. Rengârenk ve canlı çizimler, yumurtadan çıkan tüm hayvanlar dair başka bir hikâye daha çağırıyor sizi.

Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk kitap özeti

Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk pdf oku

Eve Dönüş Yolculuğu / Tombul Tavuk Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.