Press ESC to close

Eski Dostum Kertenkele Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Eski Dostum Kertenkele pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eski Dostum Kertenkele kitabı 136 olarak çıkarılmıştır. Emine Arlı tarafından kaleme alınan Eski Dostum Kertenkele isimli kitap 9786050843873 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Eski Dostum Kertenkele kitabını 08.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eski Dostum Kertenkele pdf oku indir.

Eski Dostum Kertenkele pdf indir

Uzakları merak eden, dünya çapında başka neler olduğunu sorgulayan Kuzgun, bir sabah yola çıkmaya karar verir. Yolculuk, tehlikelerle doludur fakat Kuzgun asla pes etmez. Hayalini kurduğu okyanusa kavuşmak için fırtınalara direnir. Hiç görmediği suya duyduğu özlem aracılığıyla kırık bir kanatla denize ulaşır. Hayatta bildiği birden fazla şeyi ona susarak öğreten balıkçıyla karşılaşır ve kendisi gibi yalnız martıyla tanışır.
Kuzgun, dönüş yolunda dinlenmek üzere bir yuva yapar kendine. Lakin bu dikenli çalılarla dolu yer, aslında bir Kertenkele’nin uzun süredir yuvasıdır. İlk karşılaşma tatsız olsa da, bir süre sonra yalnızlıklarını paylaşımı yaptıkları, yaşadıklarını anlattıkları iki iyi arkadaş olurlar. Kuzgun, yaptığı yolculukta gördüklerini anlatırken Kertenkele ise senelerdır gizlendiği yuvasından çıkmak için cesaretini toplar.
 
Cesaret, özgürlük, merak ve dünyayı keşfetmek ile ilgili etkileyici bir modern fabl.

Eski Dostum Kertenkele kitap özeti

Eski Dostum Kertenkele pdf oku

Eski Dostum Kertenkele Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.