Press ESC to close

Eliott ve Gizemli Kütüphane Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Eliott ve Gizemli Kütüphane pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257782753 sayfadan oluşan Eliott ve Gizemli Kütüphane kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Pascaline Nolot tarafından kaleme alınan Eliott ve Gizemli Kütüphane isimli kitap 28.03.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Eliott ve Gizemli Kütüphane kitabını Antonin Faure numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eliott ve Gizemli Kütüphane pdf oku indir.

Eliott ve Gizemli Kütüphane pdf indir

Eliott’un okul günleri, Charlie ve çetesinin soğuk şakaları yüzünden zehir olmaktadır. Neyse ki bir sığınak bulur kendine: kütüphane!
Bir gün Charlie’den kurtulmak için kütüphaneye gizlendiğinda orada uyuyakalır. Akşam olup kütüphane kapandığında uykusundan uyanır ve o da ne! Karşısında bambaşka bir dünya mevcuttur. Kütüphanenin bu gizemli hali, Eliott’u çiçeği burnunda bir maceraveyavet eder. Peki, Eliott bu daveti kabul edecek midir?
 
Okulunda zorbalığa maruz kalan Eliott için kütüphane, sevdiği kitapları bulup okuyabileceği bir yer olmanın ötesine geçip adeta sığınağa dönüşür. Kitaplar ve kitaplar aracılığıyla çiçeği burnunda hikâyelere açılan pencereler ise ona, poblemleriyla farklı şekillerde yüzleşecek cesaret ve özgüveni aşılamaya hazırdır. Hepimiz gibi Eliott’un da kitaplardan öğreneceği çok şey mevcuttur…

Eliott ve Gizemli Kütüphane kitap özeti

Eliott ve Gizemli Kütüphane pdf oku

Eliott ve Gizemli Kütüphane Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.