Press ESC to close

Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750833588 sayfadan oluşan Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Stefan Boonen tarafından kaleme alınan Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? isimli kitap 07.03.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? kitabını Hiky Helmantel numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? pdf oku indir.

Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? pdf indir

Alt ıslatma üzerine bir hikaye
Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme veya baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular… “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de yer alıyor.

Devid paltosunu giyip kapıya yöneldi.
“Artık gidebilir miyiz?” diye sordu sabırsızca.
“Tamam, gidiyoruz!” diye yanıtladı annesi Devid’in çantasını alırken.
“Çantana bir tane bebek bezi koymamı ister misin?” diye sordu. Devid başını iki yana salladı. “Hayır, bebek bezine ihtiyacım yok!” “Emin misin?” diye üsteledi annesi.
Devid büyükannesiyle büyükbabasının evinde yatıya kalacak. Kendinden emin olamasa da yanına bebek bezi almak istemiyor. Evde hemen hemen her gece altını ıslatmamayı başarıyor. Ama büyükannesiyle ve büyükbabasının evinde durum biraz farklı… Oda büyük ve garip sesler geliyor. Neyse ki,yavru köpek Meks yanında…
Bu keyifli resimli kitapta büyükannesiyle büyükbabasının evinde yatıya kalan ve altını ıslatmamayı başaran bir çocuğun hikâyesi anlatılıyor.

Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? kitap özeti

Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? pdf oku

Ejderhalar da Tuvalete Gider Mi? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.