Press ESC to close

Efe’nin Beklenmedik Maceraları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Efe’nin Beklenmedik Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Efe’nin Beklenmedik Maceraları kitabı 104 olarak çıkarılmıştır. Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Efe’nin Beklenmedik Maceraları isimli kitap 9789750835414 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Efe’nin Beklenmedik Maceraları kitabını 06.06.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Efe’nin Beklenmedik Maceraları pdf oku indir.

Efe’nin Beklenmedik Maceraları pdf indir

Ben de varım!!!
Efe kendisini başarısız hisseden bir çocuktur. Bunu, okuluna gelen bir yazarın söyleşisinde bütün dostları önünde itiraf edecek kadar da cesurdur. Efe, yazarın sözünü ettiği “Merak Kuşu”nu yakalar ve peşinden gider.
Hep çok meşgul olan ailesiyle birlikte çıktığı tatil, her birinin yaşamında değişik bir yolculuğa dönüşür. Efe, doğayla ve tarihle iç içe geçen gezi boyunca kendisini arkeolog, filozof, ressam, çiftçi, heykeltıraş… neler neler olarak düşünmez ki! Efe günlük tutmayı da seviyor, tabii günlük deyince aklınıza hemen kalem defter gelmesin, Efe’nin günlüğü bir ses kayıt cihazı ve her gününü konuşarak kaydediyor.
Efe bu dopdolu gezisi boyunca arkeoloji, felsefe, tarih, doğayla alakalı öyle şeyler öğrenir ki bakalım bütün bunları günlüğüne nasıl kaydedecek!
Filiz Özdem, Efe’nin Beklenmedik Maceraları’nda okumayı yazmayı sevmeyen bir çocuğun yaşamındaki çarpıcı değişimi ve “kendi olmayı” keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor…
“Sevgili Ses Kayıt Cihazı! Günlük tutuyor olsam Sevgili Günlük diye başlayacaktım, ama bir cihazla
konuşunca böyle oluyor…”

Efe’nin Beklenmedik Maceraları kitap özeti

Efe’nin Beklenmedik Maceraları pdf oku

Efe’nin Beklenmedik Maceraları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.