Press ESC to close

Edu’dan Sana Mektup Var! Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Edu’dan Sana Mektup Var! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Edu’dan Sana Mektup Var! kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Gözde Ertürk Kara tarafından kaleme alınan Edu’dan Sana Mektup Var! isimli kitap 9786257688505 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Edu’dan Sana Mektup Var! kitabını 19.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Edu’dan Sana Mektup Var! pdf oku indir.

Edu’dan Sana Mektup Var! pdf indir

Edu neşeli bir fil yavrusu. Bisiklete binmeyi, çamurda yuvarlanmayı çok seviyor. Keyfini kaçıran şeyler de var. Mesela bisikletinin tekerleğinin inmesi onun için çok ama çok büyük bir sorun. Edu böyle anlarda sakin kalmayı öğrenmek istiyor.
 
Bu seri, erken çocukluk senelerından ibu yana gelişimi bi hayli kritik olan; çaba gösterme, duyguları düzenleme, istekleri erteleme gibi öz düzenleme becerilerini desteklemenize yardımcı olmak maksadıyla hazırlanmıştır.
 
Serinin bu kitabında Edu, günlük yaşamda her çocuğun yaşayabileceği bir sorunla karşı karşıya geldiğında sakin kalmanın yollarını arıyor. Çocukların zorluklar karşısında duygularını düzenleyebilmelerine yardımcı olmak yetişkin olarak bizim elimizde.
 
Bu kitap,
Çocuğuma duygularını düzenleyebilmesi için nasıl destek olabilirim? 
Duygu düzenleme becerisi günlük yaşamda nasıl karşımıza çıkıyor? gibi hepimizin aklına gelen soruların yanıtlarını da bulabileceğimiz bir ebeveyn rehberi ile birlikte hazırlanmıştır.

Edu’dan Sana Mektup Var! kitap özeti

Edu’dan Sana Mektup Var! pdf oku

Edu’dan Sana Mektup Var! Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.