Press ESC to close

Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052856581 sayfadan oluşan Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Frank Cottrell Boyce tarafından kaleme alınan Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu isimli kitap 16.03.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu kitabını Steven Lenton numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu pdf oku indir.

Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu pdf indir

Uzaylı bir köpek, Dünya’nın kaderini değiştirebilir mi?
Ödüllü İngiliz yazar Frank Cottrell-Boyce’tan, insanın evrendeki yerine ve ”yuva” olarak adlandırdığı yere dair fantastik bir roman: Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu
Yarım milyon ışıkyılı uzaktan gelen bir köpek ile hemen hemen hiç konuşmayan bir oğlan çocuğunu fizik yasalarını altüst edecek çılgınlıktaki bir serüvende buluşturan kitap, gezegenlerarası bir kahkaha tufanı.
Okurunu güldürdüğü kadar dünyevi meseleler üstüne düşündürmeyi de es geçmeyen Cottrel-Boyce, parmak ısırtan kurgusunun arka planında bir dede ile torunu arasındaki sonsuz ve koşulsuz sevgi bağına gözleri üstüne topluyor. 
Dünya’da görülmeye yahut yapılmaya değer on şey bulmanın kolay olduğunu mu düşünüyorsunuz? O hâlde, hikâyeyi biraz başa saralım ve bunun pek de kolay olmadığını gösterelim…
Prez’in son haftalarda dünyası biraz karışık. Şimdilik geçici bir yerde kalıyor olsa da aklı hep dedesinde. Nerede olduğunu bilmeyi, onu yeniden gülerken görebilmeyi çok istiyor. Yine anılara daldığı bir gün, inanılması güç bir haberle iyice şaşkına dönüyor: Dünya pek yakında zamanda, uzaylılar tarafından imha edilecek! Peki bunu kim mi iddia ediyor? Sputnik! Gerçek hâlini yalnızca Prez’in görebildiği, Uzaylı-İskoç melezi enteresan bir köpek. Artık bir an önce el ele verip, Dünya’nın yaşamaya değer bir gezegen olduğunu ispatlayacak bir liste hazırlamak zorundalar. Üstelik önlerinde tek bir yaz mevsimi var. 
Dünya’yı kurtarmaya çalışırken bol şenlikli bir serüvene dalan kafadarları yolun sonunda, yanıtlamaları gereken mühim sorular bekliyor tabii: Tavuklar yumurtanın içinden mi çıkıyor? Sonsuzluğun merkezi diye bir yer var mı? Uzun süredir görmediğin bir yer, hâlâ evin olabilir mi? Peki, Dünya gerçekten kurtarılmaya değer mi?
Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu, önlenemez bir merak duygusu yaşatırken kalpleri sevgiyle kuşatan nadide eserlerden…

Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu kitap özeti

Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu pdf oku

Dünya’yı Kurtarmanın 10 Yolu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.