Press ESC to close

Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım kitabı 56 olarak çıkarılmıştır. Cillie Schäfer Silvia Schröer tarafından kaleme alınan Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım isimli kitap 9786254290336 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım kitabını 11.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım pdf oku indir.

Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım pdf indir

Pelin ile Mert, yaz tatili bittiğinde okula gidecekleri için heyecanlıydı. Okulun bahçesine adım attıklarında Maya’nın tatil anılarını dinleyen iki arkadaşın aklına harika bir fikir geldi. Bahçede hayali bir dünya kurarak dostlarını davet edeceklerdi.
Hayal dünyasının kapılarını aralayan macera dolu bir öykü…
İlk Okuma Kitabım serisindeki kitaplar, kolay okunabilen metinlerle, okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Pedagogların rehberliğinde bir araya getirilen kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikâyeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı tipi, anlaşılır ve basit cümleler ile etkinlikler bulunmaktadır.

Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım kitap özeti

Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım pdf oku

Dünyanın Ucuna Yolculuk / İlk Okuma Kitabım Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.