Press ESC to close

Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Filiz Çavuş tarafından kaleme alınan Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 18 cm ebatındadır. Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler kitabını 9786257688499 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler pdf oku indir.

Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler pdf indir

Tavşan ve dostları ormanda çıkmışlar yola. Birdenbire bir soru gelmiş akıllarına! Uzayda yoksa Dünya’dan güzel gezegen, Dünya’mızın farkı nedir diğerlerinden? Çok geçmeden bulmuşlar aradıkları cevabı. Suymuş Dünya’nın en büyük farkı. Tanışmışlar meraklı su damlasıyla, öğrenmişler suyun tüm durumlarını bi hayli fazla.
 
İnatçı keçi, kırmızı yeleli aslan, sivri dilli yılan ve oyuncu tavşan, bu maceralarında hem Dünya için suyun önemini keşfediyor hem de meraklı su damlasıyla birlikte keyifli bir maceraya atılıyorlar.

Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler kitap özeti

Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler pdf oku

Dünyada Bir Su Damlası / Meraklı Kaşifler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.