Press ESC to close

Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Herbert George Wells tarafından kaleme alınan Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052499610 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

“İsimsiz ada, güneş batarken göründü. Denizin solgun maviliği üzerindebulanık, koyu renkli bir yükselti…Adadan,dümdüz bir duman sütunu artıyordu. Alçak sahil, yoğun bitki örtüsüyle kaplıydı…” Talihsiz bir deniz kazasından kurtulup her yerden uzak olan bu isimsiz adaya getirilen Edward Prendick, hırslı Doktor Moreau’nun hayvanlar üzerinde yaptığı deneyleri ve bunların sonuçlarını görünce dehşete kapılmıştı. Bu adadan sağ kurtulabilecek miydi? İnsanlar onun anlattıklarına inanacak mıydı? Yoksa kolaya kaçıp onun geçirdiği kaza yüzünden delirdiğini mi düşüneceklerdi?

İlk yayımlandığında ciddi tartışmalar yaratan bu kitabı okuyunca doğayla ve diğer canlılarla ilişkimizi gözden geçireceksiniz

Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Dr. Moreau’nun Adası Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.