Press ESC to close

Dostluk Sınavı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dostluk Sınavı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dostluk Sınavı kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Gökçen Zorcu tarafından kaleme alınan Dostluk Sınavı isimli kitap 9786052036167 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dostluk Sınavı kitabını 06.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dostluk Sınavı pdf oku indir.

Dostluk Sınavı pdf indir

Ülkemizde yaşayan hemen hemen bir yetişkin çocukluğundan ibu yana yaşamı boyunca birden fazla ciddi sınavdan geçer. Bu sınavlar arada bir o kadar boğucu olur ki adeta tüm hayat bu sınavlardan ibaretmiş gibi bir hava meydana gelir insanın üzerinde. Oysa öyle değildir. Yani sıkıcı okul sınavlarının dışında da hayat mevcuttur ve şüphesiz o hayatta da başka keyifli sınavlardan geçeriz. Kitabımızda, tüm zamanını ülkesindeki bireylerin mutluluğu için çalışmaya adayan iyi kalpli ve adil bir kral artık çok yorulduğu için emekli olmaya karar vermiştir ve kendisinden sonra yerine geçecek kişiyi seçmek üzere sürpriz bir sınav yapacaktır. Sınav katılımcısı 4 adaydan acaba hangisi kazanan olacaktır? Ülkenin en zengini mi en faydalıdır o ülkeye? Yoksa en akıllısı mı başa geçmelidir? En kuvvetli mü ülkeyi en iyi biçimde korur? Yoksa en büyük zevki çıplak ayaklarıyla ormanda dans etmek olan 12 yaşındaki minik kız çocuğu Vera’nın mı gelecek adına daha iyi bir umut olduğuna karar verilecektir? Yazarımız Gökşen Zorcu’nun yalnızca ufakleri değil büyükleri de meraklandırdığı işte bu zorlu sınavda soruları yanıtlamaya istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz…
 
“Herkes bilir, çocuklardan farklıdır büyükler. Güçlüdürler, akıllıdırlar… Peki, hangisi kazanabilir bir salyangozun kalbini, bir kaplumbağanın dostluğunu, çekirgenin güvenini? Bir çocuğun rengarenk coşkusunu anlatan bu masalda saklı bu soruların cevabı. Üstelik yalnızca çocuklara değil büyüklere de sözü var.” 
 
Eğitim Psikoloğu Yrd. Doç. Dr. Eylem Gökçe Türk

Dostluk Sınavı kitap özeti

Dostluk Sınavı pdf oku

Dostluk Sınavı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.