Press ESC to close

Doğaya Açılan Tablet Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Doğaya Açılan Tablet pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Doğaya Açılan Tablet kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhane Yarış tarafından kaleme alınan Doğaya Açılan Tablet isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Doğaya Açılan Tablet kitabını 9786057126627 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Doğaya Açılan Tablet pdf oku indir.

Doğaya Açılan Tablet pdf indir

Erdem’in anne ve babası 10. yaş gününde ona tablet armağan eder. Bu tablet Erdem’in evde yalnız kaldığı saatlerde arkadaşı olur, bütün can sıkıntısını giderir. Ama zamanla Erdem tabletten ve oyundan başka bir şey düşünemez olur. Çok sevdiği serüvenci dedesinin onlara kalmaya gelmesi bile bu durumu değiştirmez. Dedesinin Erdem’deki durgunluğu fark edip onu kampa götürmeyi teklif etmesi ile macera başlar. Erdem başta doğada yaşamaktan ve kamp yaşamından şikayetçi olsa da bu yolculuktan çok mutlu ayrılacaktır.
Erdem’in kampta yaşadığı maceralar ve arkadaşı İlyas’la kurduğu içten dostluğu ona ekrandan izleyerek elde edilemeyecek çok değişik bir deneyim ve bakış açısı sunar. Sen de onunla birlikte bu maceranın peşine düşmeye ne dersin?

Doğaya Açılan Tablet kitap özeti

Doğaya Açılan Tablet pdf oku

Doğaya Açılan Tablet Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.