Press ESC to close

Dixie ve Percy ile Son Sürat Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dixie ve Percy ile Son Sürat pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786054119592 sayfadan oluşan Dixie ve Percy ile Son Sürat kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Shirley Hughes tarafından kaleme alınan Dixie ve Percy ile Son Sürat isimli kitap 04.04.2014 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dixie ve Percy ile Son Sürat kitabını Clara Vulliamy numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dixie ve Percy ile Son Sürat pdf oku indir.

Dixie ve Percy ile Son Sürat pdf indir

Macera nerede, Dixie ve Percy orada! Burada tehlike ve cesaret, dostluk ve
eğlence, hepsi bir arada…

İki sıkı dost, Dixie ve Percy’nin maceraları serinin ilk kitabı Dixie ve Percy ile Son Sürat ile başlıyor. Kasabada yapılacak araba yarışı açıklamalduğu anda, Dixie birinciliği kazanmak zorunda olduğunun farkındadır. Ama Dixie ile Percy iki sorunla yüz yüzedır: Birincisi, Dixie’nin arabası başlarına sürekli olarak iş açmaktadır; ikincisiyse, Dixie’nin baş düşmanı Lou Ella’nın çiçeği burnunda spor arabası, onlara nal toplatmaktadır. Beklenmedik olaylarla, heyecan ve sürprizlerle dolu bir yarış! Acaba sonunda kazanan kim olacak?

Kitabın yazarı Shirley Hughes ellinin üzerinde esere imza atarak iki kez Kate Greenaway Medal ödülünü almıştır. Dixie ve Percy serisi yazarın, çizer olan kızı Clara Vulliamy ile birlikte bir araya getirdiği ilk eserdir.

Haftanın her günü, yatmadan önce okunabilecek yedi bölümden oluşan Dixie ve Percy kitapları, tam ufak yaştaki okuyuculara göre!

Dixie ve Percy ile Son Sürat kitap özeti

Dixie ve Percy ile Son Sürat pdf oku

Dixie ve Percy ile Son Sürat Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.