Press ESC to close

Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786054119806 sayfadan oluşan Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Shirley Hughes tarafından kaleme alınan Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde isimli kitap 17.12.2014 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde kitabını Clara Vulliamy numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde pdf oku indir.

Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde pdf indir

Macera tüm heyecanıyla devam ediyor!

Yakın dostlar, Dixie ve Percy serinin ikinci kitabında biraz dinlenmeyi hak ettiklerine karar verirler ve İhtişam Oteli’nde güzel bir tatile başlarlar. Üstelik ünlü yıldız Mırnav Miyav da otelin konukları arasında! Ama Dixie ve Percy’nin kafa dinlemek için yaptıkları bu tatil, otelde büyük bir soygun gerçekleşince bir anda nefes kesici bir maceraya dönüşür. Bakalım iki sıkı dost hırsızları bulabilecek mi?

Kitabın yazarı Shirley Hughes ellinin üzerinde esere imza atarak iki kez Kate Greenaway Medal ödülünü almıştır. Dixie ve Percy serisi yazarın, çizer olan kızı Clara Vulliamy ile birlikte bir araya getirdiği ilk seridir.

Haftanın her günü, yatmadan önce okunabilecek yedi bölümden oluşan Dixie ve Percy kitapları, tam ufak yaştaki okuyuculara göre!

Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde kitap özeti

Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde pdf oku

Dixie ve Percy Elmas Hırsızlarının Peşinde Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.