Press ESC to close

Dişi Düşen Ejderha Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dişi Düşen Ejderha pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dişi Düşen Ejderha kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Sima Özkan tarafından kaleme alınan Dişi Düşen Ejderha isimli kitap 9786053337539 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Dişi Düşen Ejderha kitabını 30.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dişi Düşen Ejderha pdf oku indir.

Dişi Düşen Ejderha pdf indir

Dünyanın belki çok yakın, belki de çok uzak bir şehrinde, insanlar ve ejderhalar bir arada yaşıyordu. Düşen bir dişin yerine, yenisinin gelip gelmediğini ise hiç kimse bilmiyordu.
 
Dişi Düşen Ejderha, 8 yaşındaki Demir’in yaptığı bir resimden ve bu resme verdiği isimden dünyaya geldi. Bu resmin, kitaptaki sınıf sahnesinde bulunan panoda asılı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Demir, resme neden “Dişi Düşen Ejderha” adını verdiğini, yarattığı kişiliğin öyküsünü anlatarak açıklamıştı. Bu öykü, parkta salıncakta sallanırken düşünce, dişi düşen bir ejderha ile ilgiliydı. Diğer ejderhaların dişi hiç düşmezken, onun dişi nasıl olduysa düşüvermişti. Annesi onu dişçiye götürmüş̧ ve dişçi de, “Hayatımda hiç dişi düşen ejderha görmemiştim,” demişti. İşte bu kitap, Demir’in çizmeyi en fazla sevdiği ejderhalar ile düşlediği bir kişiliğin, bir kitaba dönüşmesi için yaşandı.

Dişi Düşen Ejderha kitap özeti

Dişi Düşen Ejderha pdf oku

Dişi Düşen Ejderha Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.