Press ESC to close

Dinazorlar Dünyası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dinazorlar Dünyası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 12 sayfadan oluşan Dinazorlar Dünyası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşenur Güngör Kırcadağ tarafından kaleme alınan Dinazorlar Dünyası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Dinazorlar Dünyası kitabını 9786254484766 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dinazorlar Dünyası pdf oku indir.

Dinazorlar Dünyası pdf indir

Çiftlikteki hayvanların kendisiyle alay ettiği tavuk, atalarının dinozorlar olduğunu söyleyince diğer hayvanlar şaşkınlıklarını gizleyemez. Bunun üzerine dinozorları anlatmaya başlayan tavuk, çiftlikteki hayvanları bir çok dinozorla tanıştırır.
 
Sen de dinozorlar dünyasını keşfetmek ister misin?
Çiftlik hayvanlarının ilk kez gördükleri dinozorların fotoğraflarıni yerine yerleştirerek onlara yardımcı olmaktadır musun?
 
Dinozorlar Dünyası kitabı çocukların dinozorları tanımaları maksadıyla hazırlanmıştır. Kitabın içinde cırtlı bir biçimde bulunan dinozorları sayfalardaki yerlerine yerleştiren çocuklar görsel öğrenme yaparak detaylarını pekiştireceklerdir. Cırtlı bir biçimde bir araya getirilen dinozor fotoğrafları aracılığıyla kitabı birden fazla kez kullanabileceksiniz.

Dinazorlar Dünyası kitap özeti

Dinazorlar Dünyası pdf oku

Dinazorlar Dünyası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.