Press ESC to close

Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19.5 x 27 cm ebatındadır. Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 kitabını 9786057062536 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 pdf oku indir.

Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 pdf indir

Okul öncesi dönem, çocukların bilişsel- sosyal- duygusal yönden fazla hızla geliştiği ve bundan dolayı aile desteğinin çok mühim olduğu bir zaman dilimidir. Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı-1, bu hedefler ışığında 3 yaş ve üstü çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmış, ardından uzman bir ekip tarafından gözden geçirilmiştir.
 
Anne-babaların kitabı çok daha etkin kullanmaları için her sayfaya temel kazanımları gösteren işaretler yerleştirilmiştir. Bunun yanı sıra bu yaş, iletişim becerilerinin gelişiminin en aktif olduğu dönem olduğundan; kitaba etkinlik sırasında üzerinde konuşulabilecek kavramlar ve sayfa numaraları bilgisi ilave edilmiştir.
 
Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı-1, piyasadaki yayınların aksine tek yönlü çalışmalardan değil, mantıksal- matematiksel düşünme becerilerini geliştirecek birden fazla etkinlikten buluşmaktedir. Her sayfada, Nito Kitap’ın farklı kitapları için hazırlanmış olan görseller kullanıldığından çocuklar değişik tarzları olan çok sayıda illüstratörün eserleriyle karşılaşmaktadır. Kitap, bu yönüyle çocukların yalnızca ufak kas gelişimini desteklemekle yetinmeyip bunun yanı sıra estetik bir haz duyarak sanatsal zevk kazanmalarını sağlamaktadır. İçerdiği kitap karakterleri ve konuları ise çocuklardaki okuma sevgisini arttırmaktadır.
 
Ebeveynler, Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı-1 ile çocuklarının bir çok kavramı anlamlandırmalarını sağlayacak ve tüm bu gelişim alanlarında onları desteklemiş olacaklardır.

Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 kitap özeti

Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 pdf oku

Dikkatli Çocukların Etkinlik Kitabı 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.