Press ESC to close

Deniz Masalı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Deniz Masalı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 27 sayfadan oluşan Deniz Masalı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Can Göknil tarafından kaleme alınan Deniz Masalı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Deniz Masalı kitabını 9789750706714 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Deniz Masalı pdf oku indir.

Deniz Masalı pdf indir

Kaplumbağalar çok eskiden beri dünyamızda yaşıyorlar. Dinozorlarla aynı yaştalar. Zaman içinde karadan kumsala, kumsallardan da denize taşınmışlar. Denizi çok sevmişler. Yüzmesini öğrenince ayaklarında yüzgeçler oluşmuş. Davranışları da değişmeye başlamış. Kol, bacak ve kafalarını kabuklarının içine çekmemeye başlamışlar. Hep yüzdükleri için. Bugünlerde su kaplumbağaları yalnızca yumurtlamak için sahile çıkıyorlar.
Dalyan’da, deniz kenarında, kumların üzerinde bir pingpong topu bulursan eğer, sakın eline alma. O yumurta olabilir. Belki içinde minicik bir kaplumbağa mevcuttur. Yumurtanın üzerini kumlarla ört ve oradan uzaklaş, kumun altında başka yumurtalar varsa kırılmasınlar diye.

Deniz Masalı kitap özeti

Deniz Masalı pdf oku

Deniz Masalı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.