Press ESC to close

Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 kitabını 9786055122881 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 pdf oku indir.

Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 pdf indir

Serüven düşkünü iki arkadaş, zaman içinde savrulurlar. Kendilerini bir anda 16. yüzyılda, açık denizde sürüklenip giden bir ölüm gemisinde bulurlar. Kaçabilenler, çoktan gemiyi terk edip gitmiştir. Kalanlarsa, tifüs salgınıyla ölüp yitmiştir. Şimdi bu geminin tüm kürekçileri, iskeletlerdir. Pruva direğine asılıp ölüme terk edilen kaptanıysa, şu anda yalnızca bir korkuluk işlevi görmektedir.
Hiçbir liman onları almamakta, hiçbir gemi onlara yaklaşmamaktadır. Oysa çok mühim bir görevle Fransa’dan yola çıkan bu geminin, mutlaka İstanbul’a varması gerekmektedir. İstanbul’a varması, Muhteşem Süleyman’a yazılan mektubun padişaha ulaştırılması… Kazanılacak olağanüstü bir zafer buna bağlıdır. Aksi hâlde Osmanlılar için art arda gelecek felâketler kaçınılmazdır.
Ufaklık’la Gizem bu görevi üstlenirler. Bin bir tehlikenin içinden sıyrılıp, bin bir kuvvetliğün üstesinden gelirler. Osmanlının olağanüstü yüzsenesinde, kazanılan olağanüstü bir zaferde pay sahibi olup, unutulmayacak anılarla geri dönerler.
Siz de, bu soluk kesici macerası onlarla birlikte yaşamak istemez misiniz? O zaman daha ne bekliyorsunuz?
HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE!
 

Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 kitap özeti

Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 pdf oku

Deniz Kurdu / Serüven Peşinde 20 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.