Press ESC to close

Deneyler ve Hayaletler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Deneyler ve Hayaletler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Deneyler ve Hayaletler kitabı 76 olarak çıkarılmıştır. Mario Sala Gallini tarafından kaleme alınan Deneyler ve Hayaletler isimli kitap 9789750839900 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Deneyler ve Hayaletler kitabını 06.06.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Deneyler ve Hayaletler pdf oku indir.

Deneyler ve Hayaletler pdf indir

Hiç düşündünüz mü?
“Neden?” diye sormak, neden mühimdir?
 
Öğretmenin o gün verdiği ev ödevini düşününce Beste bir an için ürperir. Ödev “görünmezi görmek” üzerine bir deneydir. Ruhlar veya hayaletler gelmesin aklınıza. Bu ses dalgalarıyla alakalı çok enteresan bir deney ve gereksiniminiz olan yalnızca boş bir kavanoz, makas, torba, lastik bant, bir çay kaşığı tozşeker ve iki tencere kapağı.
Bilimsel ve kuşkucu düşünmeye ilişkin bu keyifli hikâyede evde ailenizle yapabileceğiniz deneyler de var.
“Öyle hoşuma gitmişti ki, tencere kapaklarını birbirine daha da bi hayli hızlı vurmaya başladım (bu arada kendimi de cesaretlendirmeye çalışıyordum, ne de olsa evdeki o sessizlik hiç hoşuma gitmiyordu). Artık denizdeki ufak dalgalar, fırtınadaki dev dalgalara dönüşmüştü: Dalgalar şaha kalkmıştı ve tozşeker taneleri diskotekte dans eden pireler gibi hareket etmeye başlamıştı!”

Deneyler ve Hayaletler kitap özeti

Deneyler ve Hayaletler pdf oku

Deneyler ve Hayaletler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.